Dla Uczniów
Zajęcia pozalekcyjne 2017-18 PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator

Szczegóły na temat zajęć pozalekcyjnych 2017-18 w menu bocznym w zakładce "Uczniowie" "Zajęcia pozalekcyjne"

Pożegnanie z latem na wf PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Tańska

Drugie zajęcia grupy tanecznej dziewcząt z klas szóstych, odbyły się w plenerze:) Uczennice pożegnały wakacje na plaży miejskiej.

10 Lat programu e-twinning PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Tańska

7 maja świętowaliśmy w naszej szkole dziesiąte urodziny programu e-Twinning. Z tej okazji uczniowie klas III a i III b przygotowali kolorowe plakaty, flagi państw, w których znajdują się nasze partnerskie szkoły oraz przepiękną laurkę z życzeniami. Od września 2015 r. chętni uczniowie klas trzecich regularnie uczęszczają na zajęcia z projektu e-Twinning. Współpracujemy między innymi ze szkołami z Turcji, Łotwy, Litwy i Hiszpanii. Podczas naszych spotkań dzieci mają możliwość używania języka angielskiego w praktyce, kontaktowania się ze swoimi rówieśnikami z innych krajów Europy, rozwijania umiejętności plastycznych i teatralnych. Projekty, które prowadzimy obecnie to „Let’s play drama” , „Sharing our lives” oraz „Learn my language”.

Opiekunami grup są panie Joanna Michałowska-Stomma i Ewa Szymańska.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z obchodów 10-lecia projektu.

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE PDF Drukuj Email

Zajęcia specjalistyczne organizowane w miarę potrzeby to:imagesca1cg5q1

1. Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, organizowane u uczniów, u których stwierdzono specyficzne trudności w uczeniu się. Zajęcia prowadzą nauczyciele posiadający przygotowanie w zakresie terapii pedagogicznej. Liczba uczestników zajęć wynosi do 5 uczniów.
  2. Zajęcia logopedyczne, organizowane dla uczniów z zaburzeniami mowy, które powodują zakłócenia komunikacji językowej. Zajęcia prowadzą nauczyciele posiadający przygotowanie w zakresie logopedii. Liczba uczestników zajęć wynosi do 4 dzieci.
  3. Zajęcia socjoterapeutyczne oraz inne zajęcia o charakterze terapeutycznym, organizowane dla uczniów z dysfunkcjami i zaburzeniami utrudniającymi funkcjonowanie społeczne. Liczba uczestników zajęć wynosi do 10 uczniów.

O objęciu dziecka zajęciami specjalistycznymi decyduje dyrektor szkoły, przy czym objęcie ucznia tymi zajęciami wymaga zgody rodzica.

plan lekcji PDF Drukuj Email

plan lekcji