• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
ePUAP PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na dorczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposb zapewniajcy otrzymanie urzdowego powiadczenia przedoenia (UPP).

UPP jest dowodem dorczenia pisma, a widniejca na nim data stanowi dat dorczenia.

W celu dostarczenia do Szkoy Podstawowej nr 18 w Olsztynie dokumentu elektronicznego naley zarejestrowa si na elektronicznej platformie usug administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl.Dokadna instrukcja zakadania konta znajduje si tutaj <link>. Nastpnie trzeba potwierdzi profil zaufany.

Po zaoeniu konta i zalogowaniu si na ePUAP uytkownik ma dostp do elektronicznej skrzynki podawczej Szkoy Podstawowej nr 18 w Olsztynie. Wystarczy klikn w link:https://epuap.gov.pl/wps/myportal/E2_OpisUslugi?nazwaOpisu=Pismo+ogolne+do+podmiotu+publicznego+&idPodmiotu=SP18_Olsztyn , Nastpnie klikamy w ikone Przejd do formularza i na nastpnej stronie wpisujemy adres skrytki SP18 w Olsztynie:/SP18_Olsztyn/SkrytkaESP

Za jego pomoc zaatwi Pastwo kad spraw nalec do kompetencji Szkoy Podstawowej nr 18 w Olsztynie. Do formularza mona dodawa zaczniki o nastpujcych rozszerzeniach: .doc, .docx, .gif, .jpg (.jpeg), .ods, .odt, .pdf, .png, .rtf, .svg, .tif(.tiff), .txt, .xls, .xlsx, .xml. Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 3.5 megabajtw.Pliki zawierajce szkodliwe oprogramowanie bd automatycznie usuwane.

Odnonie spraw zaatwianych w trybie postpowania administracyjnego konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu osoby wnoszcej pismo oraz jej podpisu. Elektroniczna skrzynka podawcza obsuguje zarwno bezpieczny kwalifikowany podpis elektroniczny jak i jego darmowy odpowiednik, czyli profil zaufany ePUAP.


 

Menu witryny