• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Sekretariat szkoły PDF Drukuj Email

sekretariat

Telefon: 89 527 15 65, 89 527 12 40, wew. 20, fax 89 527 15 65.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W sekretariacie szkoły można m.in.: uzyskać informacje na temat organizacji pracy szkoły, podstemplować legitymację szkolną, wyrobić legitymację lub jej duplikat w przypadku zniszczenia lub zgubienia dokumentu, dokonać zapisu dziecka do pierwszej klasy lub zerówki, a także przepisać dziecko z innej placówki do naszej szkoły. Jeśli jest to konieczne, uczeń może zadzwonić do rodziców lub opiekunów. W sekretariacie można też uzyskać niezbędą pomoc ze strony dyrektora lub wicedyrektora szkoły.

  • Sekretariat czynny jest w następujących godzinach:
  • Poniedziałek: 7.15 - 16.00
  • Wtorek - piątek: 7.15 - 15.30.