• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
PDF Drukuj Email

sekretariat

Telefon: 89 527 15 65, 89 527 12 40, wew. 20, fax 89 527 15 65.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W sekretariacie szkoy mona m.in.: uzyska informacje na temat organizacji pracy szkoy, podstemplowa legitymacj szkoln, wyrobi legitymacj lub jej duplikat w przypadku zniszczenia lub zgubienia dokumentu, dokona zapisu dziecka do pierwszej klasy lub zerwki, a take przepisa dziecko z innej placwki do naszej szkoy. Jeli jest to konieczne, ucze moe zadzwoni do rodzicw lub opiekunw. W sekretariacie mona te uzyska niezbd pomoc ze strony dyrektora lub wicedyrektora szkoy.

  • Sekretariat czynny jest w nastpujcych godzinach:
  • Poniedziaek: 7.15 - 16.00
  • Wtorek - pitek: 7.15 - 15.30.
 

Menu witryny