• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Rozpoczęcie Roku Szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Tańska   

Inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018

   W tym roku uroczystość rozpoczęła się 4 IX o godzinie 9.00 w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej. Ksiądz prałat Krzysztof Szarowicz odprawił mszę świętą i przedstawił nowych wikariuszy- księży: Mariusza Romana i Krystiana Stęcla. Następnie wszyscy udali się do szkoły na apel. Po raz pierwszy uczestniczyli w nim uczniowie klas I-VII oraz oddziały gimnazjalne. Chwilą ciszy uczczono poległych w Katyniu polskich oficerów i zapalono znicze przed ,, Dębami Pamięci’’ rosnącymi przed szkołą.

   Pani dyrektor Marzenna Życzko zapoznała zebranych ze zmianami, jakie nastąpią w bieżącym roku szkolnym w związku z wprowadzoną reformą oświaty oraz przedstawiła nowych nauczycieli i wychowawców klas. Na zakończenie życzyła uczniom sukcesów w nauce. Po zakończeniu apelu odbyły się w klasach spotkania z wychowawcami.

Galeria