• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
PDF Drukuj Email
Wpisany przez   

Inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018

   W tym roku uroczysto rozpocza si 4 IX o godzinie 9.00 w kociele pod wezwaniem Matki Boej Racowej. Ksidz praat Krzysztof Szarowicz odprawi msz wit i przedstawi nowych wikariuszy- ksiy: Mariusza Romana i Krystiana Stcla. Nastpnie wszyscy udali si do szkoy na apel. Po raz pierwszy uczestniczyli w nim uczniowie klas I-VII oraz oddziay gimnazjalne. Chwil ciszy uczczono polegych w Katyniu polskich oficerw i zapalono znicze przed ,, Dbami Pamici?? rosncymi przed szko.

   Pani dyrektor Marzenna yczko zapoznaa zebranych ze zmianami, jakie nastpi w biecym roku szkolnym w zwizku z wprowadzon reform owiaty oraz przedstawia nowych nauczycieli i wychowawcw klas. Na zakoczenie yczya uczniom sukcesw w nauce. Po zakoczeniu apelu odbyy si w klasach spotkania z wychowawcami.

Galeria

 

Menu witryny