• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
MINI TENIS Z ELEMENTAMI LEKKOATLETYKI PDF Drukuj Email

Zapraszamy chętnych uczniów z klas I - VI do udziału w programie profilaktyczno - sportowym "Mini tenis z elementami lekkoatletyki".

Zajęcia odbywać się będą od 7 października 2017 r. do 15 grudnia 2017 r. w soboty

- w październiku w godz. 9.00 - 12.00,

- w listopadzie i grudniu w godz. 9.00 - 13.00.

Zajęcia będą odbywać się w dwóch grupach: pierwsza grupa - tenis, druga grupa - elementy lekkoatletyki. Miejsce zajęć: sala gimnastyczna (duża, mała i korekcyjna), boisko tartanowe, bieżnia (w zależności od pogody).

Program został dostosowany do potrzeb i zainteresowań uczestników, ich wieku, stanu zdrowia i sprawności fizycznej. Przeznaczony jest dla dziewcząt i chłopców. Zaplanowano go tak, aby dzieci miały możliwość aktywnego, logicznie zagospodarowanego czasu wolnego, odreagowania emocjonalnego, zwłaszcza po lekcjach, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Program realizowany będzie przez nauczycielkę SP18 - p. Annę Kopowską - Bezuszko oraz przez trenera lekkoatletyki - p. Barbarę Kukielską (nauczycielka w SP3).

Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 7 października 2017 r. od godz. 9.00. Wejście na salę od strony boiska, obowiązuje strój sportowy, picie, kanapka.