• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Mieszane Biegi Przełajowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Tańska   

25 kwietnia br odbyły się Mistrzostwa Olsztyna w Mieszanych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały aż trzy reprezentacje. Klasy czwarte w składzie, dziewczęta: Natalia Kozłowska, Oliwia Orzoł, Marta Nelke, Helena Jarczyk oraz Jadzia Wesołowska.
Chłopcy: Maksymilian Dudek, Igor Byliński, Adam Mozol, Paweł Kukielski oraz Aleks Kryński.
Po bardzo dramatycznej walce dużyna zajęła 7 m-ce. 

Klasy piąte w składzie: Maja Niedźwiecka, Joanna Markowska, Kamila Prus, Zofia Kukielska, Agata Lewalska, Karolina Jasiukiewicz (rez) Adam Skiba, Filip Nilipiński, Maks Olbryś, Szymon Maruszczak oraz Jakub Fronczak obroniła tytuł z zeszłego roku i została MISTRZEM OLSZTYNA. 
Klasy szóste zajęły siódme miejsce w Olsztynie , a wystąpiły w składzie:  Martyna Sokołowska, Alicja Glanc, Iza Szczerbuk, Hania Faltynowska, Magda Bąk, Olaf Pieczkowski, Dawid Jastrzębski, Hubert Kardahs, Kajetan Walczak oraz Natan Pasiut.

Wszytkim zawodnikom należą się wielkie gratulacje:)

Zwycięska drużyna na podium


 
Warsztaty świąteczne 5.04.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   

Klasa 2a na warsztatach świątecznych. Poznaliśmy zwyczaje i obrzędy na Warmii. Wykonaliśmy dekorację świąteczną.

galeria

 
Przedstawienie bezpieczny Internet PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   

   10 marca uczniowie naszej szkoły obejrzeli w sali konferencyjnej przedstawienie zatytułowane ,,Razem zmieniamy Internet na lepsze’’. Występ odbył się w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. W rolę aktorów wcielili się uczniowie klasy V a, zaś opiekunem artystów była nauczycielka informatyki-pani Iwona Tańska.

   Główny problem poruszony w sztuce to uzależnienie od komputera. Historia Danieli uzmysłowiła widzom, jak łatwo stracić to, co w życiu najważniejsze, gdy większość wolnego czasu poświęcimy bezmyślnemu korzystaniu z sieci. Spektakl przestrzegł  przed niebezpieczeństwami, które czyhają  w Internecie. Wirusy, nieznane treści, spam, osoby, które udają kogoś innego niż są w rzeczywistości- zostały zagrane bardzo sugestywnie. Odpowiednio dobrana muzyka dopełniła całości.

     Spektakl kończy się optymistycznie. Dzięki pomocy przyjaciół i rodziców udało się Danieli wyrwać z nałogu i wrócić do rzeczywistości.

      Występ uczniów klasy V a był dla młodych widzów pouczającą lekcją życia.

przedstawienie

 
Dzień Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Tańska   

Bezpieczne poruszanie się  w cyberprzestrzeni stanowi ważny aspekt współczesnej edukacji. W piątek 3 marca w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbył się happening z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Uczniowie IV-VI zaprezentowali transparenty, które wykonali specjalnie na tę okazję. Każda z klas przygotowała  również własne hasło, dotyczące ostrożnego korzystania z sieci, które dzieci miały okazję zaskandować. Następnie odbył się pokaz krótkich scenek, poruszających problematykę zagrożeń związanych z nieumiejętnym korzystaniem z Internetu, ale też pokazujących jego zalety. Scenki zaprezentowały klasy: V b oraz VI c. Uwieńczeniem wydarzenia był układ taneczny uczniów z klasy V a, wykorzystujący jedną z aplikacji dostępnych w sieci, zaprezentowany w celu ukazania, jak mądrze można korzystać z zasobów internetowych. 

Galeria zdjęć

Filmik

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 44